Yarı İnsanlara Karşı Güç Efsunu Ne İşe Yarar?

Yarı insanlara karşı güç efsunu çok önemli bir efsundur. Öncelikle şunu söylemeliyim, yarı insan ne anlıyorsunuz? İnsana benzeyen, yarı insan yarı canavarlar. İşte yarı insana benzeyen bu slotlara karşı bize güç kazandıran bir efsundur. Peki ama bunun bir önemi var mı? Bana sorarsanız pek yok, peki ama bu efsunu önemli kılan şey ne, niye bu efsun bu kadar önemli, şimdi oraya gelelim.

Bu efsun neden önemli, çünkü yarı insanlara karşı güç efsunu şaman, savaşçı, lycan, ninja ve suralara karşı güç sağlar. Tüm karakterler yarı insan kategorisine girdiği için onlara karşı güç verir. Yani tüm karakter sınıflarına karşı bize güçlendiren tek bir efsun, ne kadar şahane. O yüzden kesinlikle itemleriniz de arayacağınız ilk efsun olmalı diye düşünüyorum. Özellikle bir PVP serverda oynuyorsanız kesinlikle kesinlikle tüm eşyalarınıza bu efsunu getirin. Hatta şimdi ona da göz atalım, bu yarı insan efsunu hangi itemlere gelir? Hadi ona da bakalım.

Yarı İnsan Efsunu Hangi Eşyalara Gelir?

Silaha yarı insanlara karşı güç efsunu gelir.

Kaska yarı insanlara karşı güç efsunu gelir.

Küpeye yarı insanlara karşı güç efsunu gelir.

Kalkana yarı insanlara karşı güç efsunu gelir.

Gördüğünüz gibi 4 adet iteme yarı insanlara karşı güçlü efsunu geliyor. Bu dört iteminize de bu efsunu mutlaka getirmelisiniz. Burada yarı insan konumuz bitiyor, aşağıdan ilgili metin2 konularımıza göz atabilirsiniz. Güç efsunu ne işe yarar merak ediyorsanız aşağıdan göz atın.

Güç Efsunu Ne İşe Yarar?


BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir