Serious Sam 2 Hileleri, Şifreleri, İpuçları

Serious Sam 2 düşmanlarınızı yok etmeye çalıştığınız eğlenceli vakti geçirmenize yardım edecek eğlenceli bir oyun. Oyunda etrafı karakterimizin gözünden görüyoruz, karşımıza çıkan düşmanları öldürmeye çalışıp gizli bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Oyundaki görevimiz beş farklı ırkın elinde bulunan 5 farklı taşı yani Medallion of Power’ı ele geçirmek. Bu görevi bize bir konsey veriyor. Konsey ancak bu taşları bulup birleştirirse güçlü düşmanını yok edebilir.

Oyunda düşmanlar çok kalabalık ve sizi göz açıp kapayıncaya kadar öldürebiliyorlar bu da haliyle oyuncuları sinirlendirebiliyor. Böyle olunca oyuncular oyunlarda hile kullanmaya başlıyor. Biz de kullanıcılarımız için Serious Sam 2 hilelerini hazırlamaya karar verdik.

Hile moduna geçebilmek için ilk önce oyunu başlatmanız ve [~] tuşuna basarak konsolu açmanız gerekiyor. Ardından sam_iEnableCheats=1 dikkatli bir şekilde bunu yazın ve yine [~] tuşuna basarak konsolu kapatın. [Esc] ile ana menüye dönün. Artık hile konsolunu ekrana getirmek için F1 tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

F1’e basarak konsolu görüntüleyin ve konsola sam_iEnableCheats=2 yazın.

Oyun oynarken aşağıda gösterilen tuşlara bastığınızda hileyi aktifleştirmiş olacaksınız.

[Y] – Hayalet Modu (Duvarlardan geçme)
[G] – Tanrı Modu
[U] – Otomatik Şarjör
[J] – Hızlı Koşma
[I] – Görünmezlik
[L] – Uçma
[K] – Ekrandaki Tüm Düşmanları Öldürme
[Insert] – Extra Can

Belirtmek zorundayız ki eğer hile kullanarak oynarsanız oyunda puan kazanamıyorsunuz. Eğer puan kazanmak isterseniz hile modundan çıkmanız gerekir.

Konsola sam_iEnableCheats=0 yazarak hile modundan çıkabilirsiniz.

Serious Sam 2 için hilelerimiz bu kadardı. Umarız yardımcı olabilmişizdir. Yorumlarınızı ve isteklerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Aşağıdaki videolardan oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer konulara da ulaşabilirsiniz.

GTA San Andreas Hileleri, Şifreleri

GTA San Andreas Araba Hileleri, Şifreleri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir