PES 2017 Code 20 Hatasını Nasıl Çözerim?

Eskiden sadece bilgisayarlarda oynayabildiğimiz oyunları artık cep telefonlarımızda her an ve her yerde oynuyor olmamız teknolojinin bize getirdiği en eğlenceli faydalardan biri oldu. Artık eğlencemiz yarım kalmadan evde, sokakta, otobüste vb. yerlerde istediğimiz oyunları oynayabiliyoruz. Oyun geliştiricileri oyun severleri mutlu etmek ve rakiplerini geçebilmek için sıkı çalışıyorlar.

Futbol severlerin bildiği üzere futbol oyunu dediğimizde akla iki tane önemli isim geliyor, PES ve Fifa. Bu iki rakip daha çok oyuncu elde edebilmek için kıyasıya rekabet içinde. PES 2017 yakın zaman önce Google Play Store’da futbol severler için Konami tarafından ücretsiz olarak yayınlandı ve birçok kullanıcı tarafından mobil cihazlara yüklendi. Bazı oyuncular oyunu oynarken bazı oyuncular CODE:20 hatası yüzünden oyunu oynayamadıklarını belirttiler.

PES 2017 oyununu indirmek isterseniz mobil veriyle indirmek yerine bir Wifi’a bağlanıp indirmenizi öneririz. Oyunu indirebilmeniz için Android 5.0 Lollipop üstü sisteme sahip bir cihazınız olması gerekiyor. Üstelik telefonunuzda 1.32 GB boş alan bulunması gerekiyor yani biraz büyük bir alan kaplıyor.

PES 2017 Code:20 Hatasının Çözümü

Pes 2017’ye giriş yaparken Code:20 hatasını alıyorsanız yapmanız gereken telefon ya da tabletinizin ayarlar kısmına girip saat ve tarih ayarlarındaki ”Otomatik Tarih ve Saat” seçeneğini seçmek.

PES 2017 Code:20 hatasını anlattığımız yazımız bu kadardı. Umarız yardımcı olabilmişizdir. Aşağıdaki ”Cep Telefonundan PES 2017 Oynamak” adlı videoyu da izleyebilir ve oyunu indirip indirmemeye karar verebilirsiniz.

Aşağıdaki konulardan ilginizi çekenler olursa onlara da bakmanızı tavsiye ederiz.

CS GO Wall Hack Kodu

GTA San Andreas Hileleri, Şifreleri


BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir