GTA 5 Arabaya Kadın Atma

GTA 5 arabaya kadın atma konumuza hoş geldiniz. Bu konuyu açıp açmamak konusunda kararsız kaldım çünkü arabaya kadını aldıktan sonra +18 yaş sınırına gerek duyulan sahneler yaşanıyor. O yüzden yaşı tutmayan arkadaşların konuyu okumadan siteden çıkmalarını tavsiye ediyorum.

Yaşı tutmayanların siteyi terk ettiğini düşünerek konuya devam ediyorum. Öncelikle bu bir hile değildir. Oyunun içinde yer alan bir olay, şimdi hemen nasıl yapacağınızı anlatayım. Ayrıca video olarak ta paylaşacağım zaten.

GTA 5 Arabaya Kadın Atma

Öncelikle altınızda bir araba olması lazım, şöyle güzel hasar almamış bir arabaya binin. Ardından arabaya binecek kızların olduğu sokaklara gitmelisiniz. Genellikle köşe başlarında veya sokak aralarında bekliyorlar. Arabayla yanlarına yaklaştığınız zaman arabaya bineceklerdir. Arabaya bindikten sonra size servis açıyor 🙂 Evet servis açıyor ve ne yapmak istediğiniz ve yapmak istediğiniz eylemin ücretini gösteriyor. Bu menüde ki işlemler için kimsenin olmadığı bir yere gitmenizi istiyor. Aksi taktirde bir şey yapmıyor. Çalılıklara, dağlara veya sahile, anlayacağınız ıssız bir yere ihtiyacınız var. Ardından istediğinizi yapıyor. Aşağıdaki videolara da göz atabilirsiniz.

İstediğiniz videolara göz atabilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla söylenecek bir şey yok. Eğer takıldığınız veya sormak istediğiniz oyunla alakalı bir şey varsa yorum yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizden GTA 5 ile alakalı diğer konulara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 14.2.2018


BENZER YAZILAR

One thought on “GTA 5 Arabaya Kadın Atma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir