GTA 4 Arabaya Kadın Atma

GTA 4 arabaya kadın atma konumuza hoş geldiniz. Aslında anlatılacak pek bir şey yok ancak kız bulma konusunda genel olarak sıkıntı yaşandığını gelen yorumlardan fark ediyorum. O yüzden aşağıdaki videolara göz atarak oyunda arabaya alınacak kızı nereden bulacağınızı ve daha sonra arabaya alınca neler olacağını görebilirsiniz. Ardından sizde videodaki gibi arabaya kadın alabilirsiniz.

GTA 4 Arabaya Kadın Atma

Arkadaşlar bazen videolar siliniyor o yüzden, iki tane video birden koyuyorum. Eğer ikisi de silinir ve çalışmaz hale gelirse yorum yazarak bildirirseniz düzeltebilirim.

Arkadaşlar arabaya alınacak kızı bulduktan sonra tenha bir yere gitmeniz gerekiyor. Kimsenin olmadığı ıssız mazın bir yer bulmanız lazım. Sahil kenarı, çalılıklar ve ormanlık bir alan olabilir. Tenha bir yere gitmezseniz sonuca ulaşamazsınız. Eğer halen takıldığınız bir yer varsa videolara tekrar göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Evet GTA 4 arabaya kız atma konumuz burada bitiyor. Aslında bu tür konuları açıp açmamak konusunda biraz tereddüt ettim ancak burası bir oyun blogu ve buda oyunun içerisinde yer alan aktivite o yüzden paylaştım. Aşağıdan GTA 4 oyunu ile alakalı diğer konularımıza göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi oyunlar.

Son güncelleme tarihi: 15.2.2018


BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir