CS GO WALL HACK Kodu (Atölye 2019)

CS GO WALL HACK Kodu için öncelikle şunu söylemeliyim, arkadaşlar bu bir hile değildir, oyun içinde izin verilen mod için bir koddur yani bu yüzden ceza almanız, ban yemeniz falan söz konusu bile değildir. Bu açıdan içiniz rahat olsun, zaten bu kodu yalnızca atölye kısmında yani özel haritalarda kullanabiliyoruz.

CS GO Wall Hack kodu sayesinde arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz. Bu kod sayesinde düşmanı duvarın arkasından görebiliyorsunuz. Yalnızca düşmanı değil harita içerisindeki bidon, kutu, araba, bombalar vb. tüm nesneleri de görebiliyorsunuz. Peki ama bu Wall Hack kodu nasıl kullanılıyor?

Çok basit arkadaşlar, zaten arkadaşlarınızı trollemek için küçük bir kod bu, hemen kolayca sizde yapabilirsiniz. Hemen aşağıda nasıl yapıldığını anlatacağım, bununla beraber kısa bir videoda paylaşacağım. Hadi şimdi Wall Hack kodu nasıl çalışıyor onu gösterelim.

CS GO WALL HACK Kodu (Atölye 2019)

Öncelikle arkadaşlar vakit kaybını önlemek amacıyla tekrar söylemekte yarar var. Bu kod yalnızca özel haritalarda atölye kısmında çalışıyor. Yani silah yarışı, basit eğlence veya rekabetçi oyunda çalışmaz. Hadi şimdi başlayalım.

1- Öncelikle Steam hesabımızı açıp CS GO’ya girelim.

2- Ardından oyun bul diyerek Atölye’yi seçip oyuna girelim

3- Oyuna girdikten sonra “sv_cheats 1” şifresini girelim.

4- Ardından “r_drawothermodels 2” şifresini girin, tamamdır.

Arkadaşlar şifreleri girerken tırnak işaretleri olmadan gireceksiniz. Bu kısa işlemlerin ardından Wall Hack kodunun çalıştığını göreceksiniz. Zaten 1-2 dakika sonra arkadaşınız sizin bir şeyler yaptığınızı anlayacaktır 🙂 Ona da bu koddan bahsetmek isterseniz bizim sitemizin adresini verebilirsiniz. Wall Hack kodu olayı bu kadar arkadaşlar, eğer sormak istediğiniz bir şeyler varsa yorum yazabilirsiniz.

Bilgilendirme: Arkadaşlar şimdi bu Wall Hack kodu ile ilgili gelebilecek bir çok soruyu siz sormadan cevaplayacağım. Bu kod yalnızca özel haritalarda atölye kısmında çalışır. Eğer LAN oyunu kurduysanız ve başka bir arkadaşınız kurduysa bu kod o oyunda da çalışır. Kimin kurduğunun bir önemi olmadan oyundaki herkes bu kodu kullanabilir.

Tabi öncelikle sv_cheats 1 şifresini yazarak hile modunu aktif etmelisiniz. Diyelim ki oyun içerisinde bu kodu kapatmak istediniz, çok kolay. Wall Hack kodunu kapatmak için r_drawothermodels 1 şifresini girin, tekrar açmak için r_drawothermodels 2 şifresini girin. Yani açmak için 2 yazacaksınız, kapatmak için ise 1 yazacaksınız.

Yalnızca bu iki oyun modunda çalışan bu kod, online sunucularda yetkili iseniz çalışır. Onun dışında herkesin girdiği global Steam sunucularında bu kod çalışmaz. Rekabetçi, basit eğlence, silah yarışı veya diğer topluluk sunucularında bu kodu çalıştırmaya çalışmayın, boşa vakit kaybetmeyin.

Kodu kullanırken anlık görüntü kaybı olabiliyor, yani düşman bazen gözükmeyebiliyor. Bunun için hemen açı değiştirin. Peki ama bu kod neden var? Arkadaşlar aslında bu kod bir eğitim kodudur. Yani CS GO’yu daha iyi oynamak için ve kendinizi geliştirmek için, rakibinizi analiz edebileceğiniz bir eğitim kodudur.

Rakibin hareketleri ve haritayı analiz edip, aim yeteneğinizi daha iyi bir hale getirmeniz mümkündür. Eğer CS GO oyununu seviyor ve kötü oynadığınızı düşünüyorsanız, bir süre bu kod ile arkadaşlarınızı oynamanız sizi oldukça geliştirecektir. Bunun dışında oyunu mantıklı oynamaya çalışmanız ve haritaların her yerine hakim olmanızda sizin oyununuzu geliştirir.

Yine de istediğiniz seviyeye gelemiyorsunuz, size şunu söyleyebilirim. Bu oyun süreklilik gerektirir, yani oynadıkça gelişirsiniz. Bir süre oynamadınız diyelim, ilk girdiğiniz oyunda muhtemelen normal oyununuzdan daha kötü oynayacaksınız. Çünkü uzun süre girmediğiniz için o aim yeteneğiniz biraz körelmiş oluyor. CS GO bu açıdan çok farklı ve güzel bir oyun, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca aşağıdan ilginiz çekebilecek diğer CS GO konularına göz atabilirsiniz.

CS GO Rütbeleri

CS GO Nickleri


BENZER YAZILAR

7 YORUM “CS GO WALL HACK Kodu (Atölye 2019)

  • byadmin Post authorReply

   Konsola yazacaksın Serhat kardeşim eğer konsolun açılmıyorsa oyun ayarlarından geliştirici konsolunu aktif et ayarını aç.

 1. Murat Reply

  baya başarılı olmuş sadece bir kod için baya emek tebrik ederim başarılarınızın da devammını

 2. hasan Reply

  beyler rayzen trainer diye bişey var orda hem wall hack hem oto aim var haftada bi yeni güncelleme geliyo fix yemiyo kullanmak isteyen youtba cs go rayzen trainer yazsın yada direkt burdan izlesin. açıklamaları çeviriden çevirin öyle kurun ilk seferde bende kuramadım dediklerini yapınca oluyo ama.

 3. Murat Sinan YILDIRIM Reply

  peki arkadaşlarımızın hile açtığımızı kod kullanarak öğrenebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir